Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 8 z celkem 8 článků.
SK Spectrum Praha

Dominik Bank na Fastpitch Challenge

O minulém víkendu vyrazil tým složený zejména z hráčů širšího výběru dospělé mužské reprezentace a U23. Součástí výběru byl i náš nadhazovač Dominik Bank. Vice v článku na webu softball.cz. Gratulujeme.

SK Spectrum Praha

Mistrovství světa mužů

Od 12. 6. do 16. 6. bude probíhat v mexickém Hermosillu Stage 1 Mistrovsví světa mužů. Náš oddíl budou reprezentovat Tomáš Klein, Lukáš Kubát a Matěj Ryšavý. Držíme place !

SK Spectrum Praha

Spectrácká stopa na Czech Lions !

Dnes od 19:30 v areálu Beavers Chomutov proběhne již čtvrtý ročník akce Czech Lions Series! V souboj mezi letošním výběrem mužské reprezentace a bývalými reprezentanty mají zastoupení i naši kluci - jmenovitě Tomáš Klein, Lukáš Kubát, Matěj Ryšavý, David Mertl a Tomáš Voborník. Gratulujeme a přejeme "dobrou hru". Zápas je možné sledovat na youtube Czech softball.

SK Spectrum Praha

Marek Štěpánek s U23 v Zeistu

Čeští reprezentanti U23 obhájili vítězství na turnaji v Zeistu. Jedním z nich byl i náš Marek Štěpánek, který potvrdil dobrou pálkařskou formu. Děkujeme za skvělou reprezentaci nejen ČR, ale i našeho oddílu. Více v článku na webu softbal.cz.

SK Spectrum Praha

Příměstský tábor

Náš oddíl pořádá na našem hřišti na Černém Mostě v termínu 5.8. - 9.8. 2024 pro děti příměstský tábor. Více informaci zde.

SK Spectrum Praha

Reprezentace žen na Copacabaně!

Areál klubu Spectrum Praha bude 1. května hostit třetí den série reprezentačních zápasů Česko vs Nizozemsko ??. Během zápasu nebude chybět maskot Mr. Homerun a tombola s produkty Czech Softball ? Celý zápas bude přenášen živě na ČT sport Plus ?️ Dorazte na prvního máje ? na Copacabanu a podpořte české reprezentantky v souboji s mistryněmi Evropy! ??

SK Spectrum Praha

Jarní brigáda 9. - 10.3.

Blíží se nám jarní brigáda a budeme rádi za každou ruku, která se připojí k dílu. Tak se teple oblečte, zabalte si s sebou dobrou náladu a přijďte nám pomoci vrátit po zimě život na Copacabanu. Pro účastníky bude připraveno malé občerstvení. Těšíme se, že se po zimě zase uvidíme.

SK Spectrum Praha

PF 2024

Všem našim členům a podporovatelům přejeme v novém roce hodně štěstí, zdraví a úspěchů.