Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 22 článků.
26_20240606_132724.jpg

Přátelák juniorů s Novým Zélandem

Junioři hráli přátelské utkání s výběrem z Nového Zélandu, který přiletěl do Prahy odehrát turnaj Memoriál Mikea Stapletona, který se hraje každý rok na Joudrs.

24_20240603_192559.jpg

Ženy ve Dvoře Králové

Ženy v sobotu ráno vyrazily na turnaj své ligy do Dvora Králové nad Labem. Hned při příjezdu nás uvítali pořadatelé se skleslými výrazy a s kolečky antuky v rukou. Páteční noc tu propršela a zdálo se, že v sobotu nebude líp. Přestože hřiště bylo už téměř připravené na hru, nebe se zatáhlo a spláchlo antuku dalším přívalem vody. Sobotní program se teda ruší a vracíme se do Prahy. Kdo by si myslel, že se rozejdeme domů a potkáme se až ráno, byl by na omylu. Protože 3. ligu žen hrají převážně juniorky, tak naplánují program a jdeme navečer všechny společně na Lehovec na lasergame a po hře se přesouváme na icetea párty ke Kikině. Hrajeme společenské hry a utužujeme kolektiv.

23_20240603_185921.jpg

Muži na Tempu a na Copacabaně

V sobotu vyrážíme na Tempo. V prvním zápase se nám ve třetí směně podaří naplnit mety a postupně se nejdřív po HBčku Davida Mertla a odpalech Tomáše Kleina s Markem Štěpánkem ujímáme vedení 4:1. Tempo v dohrávce sice ještě sníží na 4:3, ale nám se podaří jeho útok zastavit a vyhráváme. Ve druhém zápase do páté směny prohráváme 1:3. V šesté směně však zaútočíme a skórujeme hned 8x, tím pádem vedeme 9:3. Soupeř v dohrávce směny po homerunu stahuje 2 body a v sedmé směně se mu dokonce podaří bez autu naplnit mety, ale naše obrana situaci zvládne a tak si odvážíme 2 výhry.

SK Spectrum Praha

Superliga kadetů v Havlíčkově Brodě

Veleúspěšný víkend má za sebou náš team kadetů v superlize, která proběhla 25.-26.5. na hřišti v Havlíčkově Brodě. V sobotu se nám podařilo díky skvělé práci na pálce přehrát oba soupeře, nejdříve Havlíčkův Brod 13:3 poté i team Locos Břeclav 9:3. V prvním zápase se blýskl velmi dobrým výkonem na prkně Štěpán Hruška, odpoledne potom na jeho výkon navázal Jakub Kolařík proti Locos, který naházel několik velmi důležitých strikeoutů a neumožnil tak soupeřovy doběhy při plných metách.

SK Spectrum Praha

Juniorky proti Kotlářce a SaBaTu

V sobotu odehrály juniorky na Copacabaně dva zápasy proti soupeřkám z Kotlářky. V prvním zápase se nám dařilo v poli i na pálce a dovolily jsme holkám z Kotlářky jen tři doběhy, vyhráváme tedy 13:3. Do druhého zápasu vstupujeme v euforii z předešlé výhry, ale i přesto, že soupeřky nastupují pouze v osmi (v prvním zápase se zranila kečryně), nám se nedaří v poli a nejsme schopné se v prvních směnách prosadit ani na pálce a přestože se začínáme ke konci zvedat, nestačí to a prohráváme 8:10.

21_20240530_111910.jpg

3.ČSLŽ na Copacabaně

O víkendu se konal turnaj žen na našem domácím hřišti. V sobotu v první zápase nastupujeme proti holkám z Trutnova, ale nejsme schopné se dostat do správného rytmu a Trutnov využije každou naši chybu a prohráváme 11:5. Odpoledne hrajeme proti Blesku Jablonec. Pálky jsou probuzeny a v poli taky hrajeme bez chyb a daří se nám zvítězit 19:4.

SK Spectrum Praha

2. liga juniorů v Chomutově

V sobotu jsme hráli dva zápasy. V prvním nastupujeme proti domácím Beavers a vítězíme 16:2. Začátek druhého klání nám příliš nevyšel. Naše pálky se ale pomalu zahřívaly na provozní teplotu a konečný stav je 14:6 v náš prospěch. V neděli nastupujeme proti Slávii Plzeň. Tenhle zápas byl divácky nejatraktivnější. K vidění bylo spoustu hitů a taky pěkné rozehry v obraně. Nám se ale podařilo soupeři bodově vzdálit a dotáhnout zápas i díky dvěma homerunům k dalšímu vítězství 11:6.

19_20240516_085322.jpg

Kadetky na Kotlářce

Kadetky se na druhé kolo ligy vydaly na Kotlářku. Turnaje se stejně jako v kole prvním zúčastnily pouze čtyři týmy z pěti. Tentokrát chybějící Blesk Jablonec nahradil tým z Lobkovic. V sobotním prvním utkání na nás čekaly domácí hráčky Kotlářky a po několika zbytečných chybách v obraně jsme ztratili vedení a prohráli 7:8.

17_20240513_155805.jpg

Muži v Havlíčkově Brodě a v Chomutově

V sobotu jedeme hrát do Havlíčkova Brodu. První zápas proti nám házel argentinský nadhazovač, proti kterému byl náš útok naprosto bezzubý. Naopak soupeři se dařilo a v naší obraně se bohužel povedlo provézt pár drobných chyb a prohráváme 0:7. Ve druhém zápase jdeme do vedení po sólo homerunu Davida Mertla. Soupeř si v dohrávce třetí směny bere vedení 2:1, které v šesté směně ještě navyšuje na 4:1. V sedmé směně se nám podaří snížit na 4:3, ale vyrovnávací bod bohužel necháváme na metě a prohráváme i podruhé.

16_20240513_111824.jpg

Druhý hrací víkend žáků v Hradci Králové

V sobotu začínáme proti Tempu, v obraně nechybujeme a daří se nám v útoku. Zápas vyhráváme 6:0. Odpoledne se potkáváme s místními Falcons, kdy si dovolíme pár drobných chyb, ale přesto vyhráváme 9:4.